Aranżujemy wnętrza domów i mieszkań

Aranżacje wnętrz – Żory

by

Zakończony etap tzw. ‚’’brudny’’ czyli wyburzenia, stawianie ścianek działowych, gipsowanie, malowanie, montaż mebli i innych stałych elementów mieszkania, zbliża nas do najfajniejszego momentu remontu jakim jest aranżacja wnętrz. Osoby, które radzą sobie w tym temacie, samodzielnie upiększają swoje wnętrza ulubionymi dodatkami, natomiast ci którzy kompletnie nie wiedza jak, co i gdzie zgłaszają się do profesjonalistów. 

Nasza firma to doskonały wybór, pomagamy zagubionym w tej dziedzinie klientom, którzy nie radzą sobie z doborem elementów dekoracyjnych w swoich nowych wnętrzach. Aranżacja wnętrza domu w Żorach, była dużym wyzwaniem dla klientki. Obszerne pięknie doświetlone, przez duże okna, wnętrza wymagały subtelnej, nowoczesnej oprawy w ulubionym kolorze domowników. 

Projektujemy, aranżujemy wnętrza w Żorach

Wprowadziliśmy elementy z miękkich tkanin takie jak zasłony, poduszki a nawet nowe obicie sofy, która stała się głównym elementem kolorystycznym wnętrza. Aranżując wnętrza domu w Żorach dodaliśmy modne dywany, zaznaczając obszar wypoczynkowy (strefa kanapy i telewizora) oraz obszar jadalniany. Zastosowaliśmy trik, wydzielenia małej strefy do pracy w narożniku pokoju za pomocą ozdobnej, wręcz tkaninowej tapety. Dodaliśmy rośliny zielone w rozmiarach xxl, które wspaniale nadają charakteru domowego wnętrza oraz mnóstwo małych przedmiotów dekoracyjnych takie jak lampy, figurki, ramki ze zdjęciami domowników, które nadają smaku i rodzinnego charakteru przestrzeniom. 

Nasza firma, z pewnością odmieni i uzupełni Państwa wnętrza w subtelny sposób, nowoczesnymi bądź klasycznymi elementami dekoracyjnymi, zachowując Państwa styl i gust utrzymując charakter wnętrza, w którym czujecie się najlepiej.

Układanie glazury, terakoty, gresu w Żorach
Nasi projektanci dobiorą odpowiedni kolor oraz deseń płytek. Ekipa remontowa plany