Ocieplanie domów w Tychach

Ocieplanie budynków – Tychy

by

Bez względu na to jaką temperaturę preferujemy w naszym domu, zawsze taniej będzie gdy zakupimy ekonomiczne źródło ciepła ale przede wszystkim ocieplimy ściany domu. Podobnie zresztą wygląda sprawa jeśli chodzi o ocieplenie zabudowań firmowych. Im grubszy styropian czy wełna, tym koszty ostatecznie będą niższe. Biorąc pod uwagę rosnące ceny gazu, węgla czy elektryczności, ma to niebagatelne znaczenie praktycznie w przypadku wszystkich zabudowań. Trudno bowiem dobrze ogrzać pomieszczenia wewnątrz, gdy izolacja to same mury. Bardzo często słyszymy od naszych klientów, że grube mury w zupełności wystarczą. To oczywiście niewiele wspólnego ma z rzeczywistością, dlatego bardzo często wyprowadzamy klientów z błędu. Jako firma z wieloletnim stażem na rynku oferujemy ocieplanie domów i budynków firmowych w Tychach i okolicach.

W naszej kipie pracuje ponad 20 fachowców
Zajmiemy się każdym remontem, każdą pracą wykończeniową. Szybko, sprawnie i fachowo!

Docieplanie domów styropianem - Tychy
Plan jest prosty. Projekt, konsultacja, wycena, wykonanie ocieplenia domu a następnie elewacja. Ten ostatni etap w konsultacji kolorystycznej z klientem, inwestorem.

Bez względu na stan ścian, murów, każdą pracę rozpoczynamy od wspólnej rozmowy i ustaleń. Często na 1. etap zabieramy kamerę termowizyjną by ocenić jaki jest zakres prac i co ostatecznie chcemy osiągnąć. Dopiero na tym etapie wyceniamy koszt materiałów budowlanych oraz robocizny. Gdy już wszystko jest dopięte na ostatni guzik, przystępujemy do prac budowlanych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zależy nam bowiem na obopólnej satysfakcji. To cel nadrzędny podczas wykonywania każdych prac remontowo – budowlanych.

Usługi elewacyjne w Tychach

Elewacje - Tychy