Projektowanie łazienek – Gliwice

by

Łazienka – strefa relaksu czy toaleta z mini pralnią ? Tak czy inaczej, bo wszystko zależy jaką mamy do dyspozycji i o jakich gabarytach, to ogromnie niezbędne miejsce dla każdego z domowników. W każdym domu czy mieszkaniu ona jest, mniejsza lub większa a nawet pokaźna, zwana salonem kąpielowym.

Już na etapie projektu dobrze wiedzieć na jaki typ łazienki się decydujemy. To najlepszy wariant, móc zadecydować o jej wielkości i przeznaczeniu. Wyznaczyć strefę beauty i spa a dla pralki i suszarki zaplanować osobne pomieszczenie. Niestety kiedy kupujemy mieszkanie z “tamtych lat”, wybór jest żaden, po prostu oswajamy się z zastaną rzeczywistością czyli zazwyczaj ciasnotą, w której łączymy dwa w jednym, relaks kąpieli z wirującą pralką. Jako firma z wieloletnim stażem na rynku oferujemy Państwu projektowanie łazienek w Gliwicach.

Aranżacja łazienki – Gliwice

Głowa do góry i na takie problemy przychodzimy z pomocą. Jeśli jest jeszcze możliwość decyzji podczas projektowania doradzimy i przygotujemy wizualizację usytuowania wanny, prysznica, toalety, umywalki i co tam jeszcze. Jeśli jesteście ograniczeni zastaną już sytuacją pomożemy wydobyć i przearanżować wnętrze w jak najbardziej komfortowe warunki dla użytkowników. Przygotowaną wizualizacją przedstawimy wam efekt nowego wnętrza, który pomoże wam odczytać proponowane zmiany.