Projektowanie wętrz mieszkania - Gliwice

Projektowanie wnętrz – Gliwice

by

Nowy dom, remont mieszkania, nowa aranżacja wnętrz? Każda zmiana wymaga odpowiedniego projektu i oczywiście wizualizacji. To właśnie na etapie początkowym powinniśmy wszystko odpowiednio zaplanować. Nasi projektanci stworzą zupełnie nowe wnętrza, zawsze pod uwagę bierzemy Wasz gust i charakter. Wspólnie ustalimy lokalizację ważnych punktów w kuchni, czy łazience. Jako firma z wieloletnim stażem na rynku oferujemy projektowanie wnętrz w Gliwicach i okolicach.

Projekt mieszkania w Gliwicach
Zupełnie nowy wygląd mieszkania w Gliwicach. Kuchnia, salon – wszystko to zaprojektowane co do centymetra. Tak aby wykorzystać całą przestrzeń, która do największych nie należała.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę – najpierw wywiad, wspólne ustalenia, notatki ze spotkania. Następnie po zebraniu wszystkich niezbędnych wymiarów oraz rozmieszczenia drzwi, okien projektujemy nowe wnętrze. Główny cel to wprowadzenie w życie Waszych planów i pomysłów oraz kompromis między marzeniami, ceną a realiami.

Aranżacja wnętrz w Gliwicach

Wybór poszczególnych mebli, kolorystyka ścian, wspólnie również dobierzemy odpowiednią tapetę. Wszystko po to by całość współgrała ze sobą, by nowo zaprojektowane wnętrza były spełnieniem Waszych marzeń.

Aranżacja wnętrz w domach i mieszkaniach w Gliwicach

Oprócz fachowego projektu oferujemy również usługi remontowo budowlane. Nasza ekipa w porozumieniu z projektantami wcieli pomysły w życie. Gwarantujemy profesjonalizm, solidne wykonanie oraz atrakcyjne ceny remontów i wykończeń wnętrz.