Aranżacja wnętrza domu w Mikołowie

Projektowanie wnętrz – Mikołów

by

Niezależnie na jakim etapie jesteście, czy już rozrysowujecie bądź urządzacie swoje lokum o powierzchni zawierającej trzycyfrową  liczbę, czy właśnie kupiliście mieszkanko, dobry plan zagospodarowania wnętrz i wizualizacje to ważny etap do osiągnięcia mieszkaniowego sukcesu. Firma RENOWUM pomoże wam nie zależnie na jakim etapie się znajdujecie. Oferujemy projektowanie wnętrz w Mikołowie. Czy to mieszkanie do remontu z poprzednich dziesięcioleci, czy to nowoczesny apartament w stanie surowym do wykończenia lub przearanżowania, czy to dom, który otrzymaliście w spadku bądź kupiliście w okazyjnej cenie wymagający remontu i nowej, świeżej, praktycznej aranżacji pomieszczeń. Wnętrza nie muszą być standardowe i nudne.

Aranżacja wnętrz w domach i mieszkaniach – Mikołów

Zazwyczaj mamy meble “przytulone” do ścian i ogromny “rynek” na środku pokoju co powoduje ogólne zmęczenie, no bo w końcu siedzimy wciąż w tym samym miejscu ogarniając wzrokiem całą przestrzeń co powoduje znużenie i frustracje. Wydzielając strefy w pokoju urozmaicamy nie tylko naszą przestrzeń do funkcjonowania, ale i nasze życie. Będąc i robiąc inne, różne rzeczy w danej strefie pokoju, mamy wrażenie bytowania w większym, bardziej poukładanym domu.

Strefa relaksu (kanapa) wówczas nie jest jednocześnie miejscem pracy przy komputerze i odpoczynku, ponieważ pracę wykonujemy przy biurku w wydzielonej choć maleńkiej strefie.  Dzięki przygotowanej przez nas nowej aranżacji i wizualizacji waszej przestrzeni do życia, wypoczynku i pracy, możecie zobaczyć nowy układ wnętrza i odkryć potencjał waszego domu czy mieszkania.