Remonty domów – Katowice

by

Remont domu czy mieszkania to ogólny stres i wydatki. Czasem się ich spodziewamy, czasem nie. Zwykle natomiast kosztuje nas to wszystko sporo nerwów. Aby temu zapobiec warto postawić na jedną ekipę, fachowców, którzy doskonale wiedzą co robią. Zaangażowanie, solidność oraz zawsze ręce pełne roboty. To właśnie kochamy, w tym się specjalizujemy. Oferujemy remonty domów w Katowicach i okolicach. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Remontujemy domy od podstaw oraz wykończenia wnętrz. Kafelkowanie, układanie paneli podłogowych i wiele innych.

Zaawansowane prace budowlane, roboty wykończeniowe i wiele innych. Nasza ekipa budowlana stawi czoła wszelkim robotom budowlanym.
Zaawansowane prace budowlane, roboty wykończeniowe i wiele innych. Nasza ekipa budowlana stawi czoła wszelkim robotom budowlanym. Każde zlecenie to dla nas wyzwanie, obsługujemy inwestorów prywatnych oraz firmy z terenu Katowic i okolic.

Remonty domów w Katowicach

Remontujemy domy z wieloletnią tradycją oraz te, które od wielu lat są zaniedbane i wymagają odpowiedniego podejścia. Nasi fachowcy wiedzą doskonale jak przywrócić je do nowoczesnych standardów. Wszystko przy zachowaniu stylu i koncepcji inwestorów. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych trendów w dziedzinie budownictwa i remontu domów i mieszkań.

Remont domu - Katowice
Wyburzenia ścian, prace z więźbą dachową, ścianki kartonowo gipsowe i wiele innych. Od podstaw remontujemy domy w Katowicach.

Ekipa remontowa – Katowice

Kuchnia, salon, sypialnia, łazienka – najpierw wprowadzimy wszystko do programu komputerowego a następnie przeprowadzimy prace remontowe. Pamiętajmy bowiem, że każda realizacja zaczyna się od wspólnych ustaleń na linii inwestor – ekipa remontowa. Jeśli remont ma przebiegać szybko i sprawnie to podstawa.

Usługi remontowo - budowlane - Katowice
Wyremontujemy niemal każdy dom w Katowicach. Prace wykończeniowe oraz gruntowne remonty ścian, fundamentów, dachów. 

Malowanie ścian – Katowice

Piękne, zadbane wnętrza to marzenie większości z nas. Tuż po remoncie, ewentualnie oddaniu mieszkania, czy domu do użytku cieszą nas kolory, świeżość ścian. Niestety po kilku latach kolory bledną, białe ściany się brudz…

Docieplenie domu za pomocą styropianu

Ocieplanie domów – Katowice

Koszty, koszty i jeszcze raz koszty a do tego galopująca inflacja. Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok płacimy coraz więcej. Nasze wypłaty rosną niewspółmiernie do cen w sklepach. W ostatnich czasach…

Remonty domów – Katowice

Remont domu czy mieszkania to ogólny stres i wydatki. Czasem się ich spodziewamy, czasem nie. Zwykle natomiast kosztuje nas to wszystko sporo nerwów. Aby temu zapobiec warto postawić na jedną ekipę, fachowców, którzy doskonale wiedzą co…