Remonty w domach w Mikołowie

Remonty domów – Mikołów

by

Budowa i wykończenia wnętrz w domach nowych to zupełnie inna sprawa niż remont w domu z kilkudziesięcio letnią historią. Kiedyś wykorzystywano zupełnie inne materiały do budowy mieszkań czy domów. Dziś w temacie materiałów i ogólnych rozwiązań poszliśmy znacząco do przodu. Większy jest wybór nie tylko materiałów ale również sprzętu i ogólnych pomysłów na remont. Efekty prac budowlanych są trwalsze i co najważniejsze dosłownie skrojone na każdą kieszeń. Tu trzeba również brać pod uwagę zmieniające się dosłownie „jak w kalejdoskopie ceny. Każdy kto budował czy remontował swoje lokum doskonale o tym wie. Posiadając stałą, zgraną ekipę możemy Państwu zaproponować remonty domów kilkunastoetnich a nawet kilkudziesięcioletnich na terenie Mikołowa i okolic. Chudów, Ornontowice, Wyry – tu również działamy oferując najwyższej jakości usługi. Wyburzanie ścian, tynkowanie, ścianki karton – gips, kafelkowanie, układanie paneli podłogowych i wiele innych prac.

Prace remontowe w domach w Mikołowie
Wszelkiego rodzaju prace remontowo – wykończeniowe wykonujemy z zachowaniem zasad i technik w nowoczesnym budownictwie. Zaopatrujemy się w największych hurtowniach na terenie całego Śląska, w tym również Mikołowa.

Remont w domu w Mikołowie?

Jesteśmy zgraną ekipą fachowców, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oferując pełen pakiet usług związanych z remontami domów na terenie Mikołowa. Kupiłeś dom używany? Zamierzasz po prostu przeprowadzić generalny remont własnego domu? Dla nas nie ma żadnych barier, doskonale wiemy jak zająć się zabezpieczeniem ścian, wzmocnieniem stropów, oferujemy również wyburzenia ścian oraz budowę nowych. Jesteśmy dyspozycyjni i estetycznie podchodzimy do każdego remontu. Nie ważne czy jest to mały domek na obrzeżach, czy dom zlokalizowany w samym centrum Mikołowa. Każde zlecenie wstępnie wyceniamy i odpowiednio projektujemy.

Renowacje i usługi remontowe w Mikołowie. Pełen pakiet usług.
Gwarancja satysfakcji raz korzystnej ceny. Remonty domów małych i wielkopowierzchniowych. Solidność i precyzja wykonania to nasze motto. Postaw na sprawdzone rozwiązania.

Usługi remontowo – budowlane w Mikołowie

Kanalizacja, wymiana więźby dachowej, tynkowanie natryskowe, sucha zabudowa, kafelki, panele podłogowe i wiele innych usług. Zapewniamy kompleksowe prace budowlane w domach. Dobrze wiemy jak ważne jest postawienie na jedną firmę, sami kiedyś budowaliśmy i remontowaliśmy domy. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy z terenu Mikołowa i okolic.

Remonty domów od podstaw
Remontujemy domy wiekowe z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań.
Salon, kuchnia, łazienka, sypialnie
Nasza wieloletnia obecność na rynku Mikołowskich zabudowań to podstawa do solidnej współpracy na każdym etapie. Każdy remont to dla nas wyzwanie. Realizujemy małe inwestycje w domach prywatnych oraz kompleksowe reemonty zabudowań firmowych