Remont domu w Rybniku

Remonty domów – Rybnik

by

Zakup domu? Remont lub wykończeniówka w posiadanym domu? Każda inwestycja związana jest z wydatkami, dlatego dobrze gdy wydane przez nas pieniądze cieszą nasze oczy. Jako firma z wieloletnim stażem na rynku oferujemy Państwu remonty domów w Rybniku. Fachowo, solidnie a co najważniejsze w rozsądnej cenie. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, zawsze mamy na uwadze iż najważniejsze jest ostateczne dobro klienta, fachowo wykonana praca.

 

Remonty domów oraz prace budowlane w Rybniku

Kafelkowanie, układanie paneli podłogowych, winyli, malowanie ścian i sufitów, gładzie gipsowe, ścianki karton-gips i wiele innych prac remontowych oraz wykończeniowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Wspólnie umówimy spotkanie a następnie określimy zakres prac remontowych w domu oraz wycenimy koszty wszystkich prac i materiałów. Działamy na terenie całego Rybnika i okolicznych miejscowości!

Na każdym etapie nadzorujemy wykonanie inwestycji. Zanim jednak podejmiemy się wyzwania, projektujemy wnętrza w Rybniku od podstaw. Nie ważne czy to dom, czy mieszkanie. Działamy na terenie całego Rybnika i okolic.

Solidnie, fachowo, precyzyjnie i terminowo
Od lat współpracujemy z największymi, najlepszymi hurtowniami materiałów budowlanych na Śląsku. Doskonale wiemy, że w każdej pracy remontowo budowlanej liczy się jakość.  Remontu domu nie przeprowadza się przecież kilka razy do roku a raz na kilka, kilkanaście lat.  Wykonujemy zarówno kompleksowe remonty, jak i remonty i wykończenia poszczególnych pomieszczeń. Kuchnia, łazienka, salon, pokój dziecięcy i wiele innych. 
Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców Rybnika
Metamorfoza wnętrza może szokować, bardzo często podczas wszelkiego rodzaju prac remontowo budowlanych spotykamy się z ogromnym zaskoczeniem. Nawet bardzo zaniedbane wnętrza domów w Rybniku i poszczególnych dzielnicach kompleksowo odnawiamy. Stawiamy na jkość oraz korzystne ceny. 

Gruntowne remonty domów w Rybniku
Oferujemy remonty domów od podstaw - wylewki, tynkowanie, płyty karton - gips i wiele innych. Solidnie, fachowo i w dobrej cenie!