Kompleksowy remont mieszkania - Mikołów

Remonty mieszkań – Mikołów

by

Każdy remont to wyzwanie dla mieszkańców, doskonale o tym wiemy, dlatego stawiamy na sprawne i fachowe rozwiązania. Oferujemy Państwu kompleksowe remonty mieszkań w Mikołowie. Remontujemy zarówno małe mieszkania (kawalerki), jak i duże w kamienicach. Każdy remont, każda praca wykończeniowa wstępnie jest ustalana z inwestorami. Cel jest jeden – obustronna satysfakcja. W Państwa przypadku to wyremontowane mieszkanie, w naszym satysfakcja z zadowolenia klienta. Dysponujemy fachowym sprzętem i ogromnym doświadczeniem zarówno w przypadku gruntownych remontów po wykończenia wnętrz. Oprócz tego oferujemy również projektowanie wnętrz w Mikołowie. Nasi projektanci w dobrej cenie zaprojektują wnętrza, które następnie zostaną wcielone w życie.

Gruntowny remont w mieszkaniu w Mikołowie

Kuchnia, salon, łazienka, pokoje dziecięce – przeprowadzimy remont każdego pomieszczenia. Od budowy ścianek karton-gips, poprzez wylewki samopoziomujące, po kafelkowanie oraz układanie paneli, desek, winyli podłogowych. Zawsze pracujemy czysto, z zachowaniem wszelkich zasad budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Umówimy wizytę fachowca, określimy zakres prac oraz kosztorys. Po akceptacji nasi budowlańcy przyjadą i plany wcielą w życie. Każdy remont jest dla nas wyzwaniem i kolejnym doświadczeniem, bo każde mieszkanie jest inne. Podobnie jak styl i gust mieszkańców.

Oferujemy między innymi: